SCM Cup Jilemnice

Jilemnice nás přivítala nejen proměnlivým počasím, ale také pěknými úspěchy našich dorostenců na SCM Cupu. Tato událost probíhala od 21. do 22. října a závodů se zúčastnilo 17 letohradských dorostenců.

Sobotní závod byl zpestřen výbornými výkony některých závodníků. V kategorii M16 zaznamenal druhé místo Adam Hanuš, zatímco kategorie W19 přinesla třetí místo pro Agátu Moskvovou. V kategorii W16 se na první příčce umístila Adéla Krampotová, a čtvrté místo obsadila Ella Štruncová. Mezi dorostenci v kategorii M17 dosáhl na druhé místo Michael Málek, zatímco mezi dorostenkami v kategorii W17 skončila na čtvrtém místě Nela Lušovská.

Nedělní sprint přinesl další pěkné výsledky. Adéla Krampotová se opět ukázala na stupních vítězů v kategorii Dorostenky W16, když obsadila třetí místo. Mezi dorostenci M16 se na první pozici umístil Adam Hanuš, a stejný úspěch zaznamenal i Michael Málek mezi dorostenci M17, na čtvrtém místě skončil Šimon Knápek. Nela Lušovská získala druhé místo v kategorii Dorostenky W17.

Celkové výsledky SCM Cupu nás potěšily výbornými výkony dorostenců. Adam Hanuš se umístil na druhém místě v kategorii Dorostenci M16, Adéla Krampotová ovládla kategorii Dorostenky W16 a Michael Málek si odnesl první místo v kategorii Dorostenci M17.

Gratulujeme

 

DSC01142.jpg