Vítězství v klubové soutěží a tři mistrovské tituly!

Sezóna žákovského biatlonu vyvrcholila uplynulý víkend 1. - 2. března v Jablonci nad Nisou, kde se uskutečnilo Mistrovství České republiky.

Na 140 nejlepších žáků čtyř kategorií přivítalo téměř jarní počasí. I přesto byly sněhové podmínky velmi dobré. Našim nadějím se dařilo. Hned v sobotních sprintech vybojovali dva mistrovské tituly. V kategorii žáků B zvítězil Luděk Abrahám, mezi žáky C byl nejlepší Mikuláš Karlík, toho na stupně vítězů navíc doprovodil stříbrný Tomáš Mikyska.

I nedělní stíhací závody přinesly letohradským barvám medailový lesk. Mikuláš Karlík obhájil prvenství ze sprintu v kategorii žáků C a stejně si počínal i druhý Tomáš Mikyska. Pro stříbrnou medaili se doběhla také Natálie Smrčková, mezi žákyněmi B. Luděk Abrahám tentokrát v kategorii žáků B skonči třetí.

Velmi si ceníme toho, že jsme dokázali celou sezónu bojovat i jako tým. Výsledkem je prvenství v Českém poháru žákovských družstev za sezónu 2013/14!

Děkujeme všem sportovcům za skvělý přístup a nasazení. Medailistům pak blahopřejeme k jejich úspěchům.