Českomoravský pohár v Letohradě

V neděli 6. ledna jsme uspořádali závody v běžeckém lyžování v rámci seriálu Českomoravského poháru. Na startu v Šedivském lomu se sešli malí i mladí závodníci ze sedmi klubů. Vedle našich dětí hájících barvy TJ Spartak Letohrad přijeli i lyžaři z klubů: Fenix Ski Team Jeseník, SK SKOL Brno, KB Blansko, SK Nové Město na Moravě, KKL Hlinsko, SOKOL Klášterec nad Orlicí nebo ACS Rozsochy. Mezi 160 startujícími se představilo i 74 (!) našich dětí. Ti získali nejen krásné zážitky, pro některé to byla závodní premiéra, ale vybojovali i 14 umístění na stupních vítězů.

Největší odměnou a motivací pro všechny medailisty pak bylo předání cen z rukou trojnásobného medailisty z mistrovství světa Michala Šlesingra. A jako bonus: společné foto!

Dětem blahopřejeme a děkujeme všem, kteří nám s organizací závodů pomohli!