Konečná umístění sezóny 2014/15

Mistrovstvím České republiky v Jablonci nad Nisou pro dorost a juniory nám skončila celkem úspěšná sezóna 2014/15, po které přišlo na řadu zhodnocení jednotlivců a družstev za výsledky předvedené během celého zimního závodního období.

Mezi jednotlivci se na bedně umístili v žebříčku Českého poháru v biatlonu v kategorii dorostu a juniorů:

1. místo Mikuláš Karlík (dorostenci A)

2. místo Dora Novotná (dorostenky B), Tomáš Suchomel (dorostenci B), David Španihel (junioři)

Celkové hodnocení družstev v kategorii dorostu bylo po celou sezonu vyrovnané, ale pro nás skončilo malým zklamáním. Obsadili jsme 2. místo o pouhé 2.37  bodu za vítězným SKP Kornspitz, na čemž se určitě podepsala nemocnost našich TOP závodníků (N.Jurčové, T.Suchomela, ...).

V celkovém součtu v soutěži družstev Klub biatlonu Letohrad obsadil 2. místo (kde se započítává: žactvo - 1. místo, dorost - 2. místo, dospělí - 5. místo).

Každopádně jsme ukázali velkou kvalitu a až na nějaké výjimky také vyrovnané výkony. Děkujeme všem sportovcům za snahu v letošní sezóně!

Dále bychom chtěli poděkovat celému realizačnímu týmu, který se podílel pří všech ČP především na společné máze a na zajištění hladkého průběhu soustředění a to jmenovitě: Tonda Poláček, Aleš Dytrt, Martin BOBR Holec, Petr Suchomel, Mirek Koclíř, Aleš Talacko, Petr Halbrštát a Martin Mikula.