MS Kontiolahti - krásná třešínka na velkém dortu

Úžasná a napínavá podívaná pro nás všechny byla zásluhou všech třech "našich" borců Ondry a obou Michalů (Bouška a Bimba) v závěrečných závodech MS v Kontiolahti.

V sobotu to bylo skvělé 6.místo ve štafetách po excelentním výkonu Bimba na prvním úseku (je vidět že štafety rozjíždět umí a v Kontiu je jak ryba ve vodě),  Bouška na 3.úseku a Ondry ve finiši (i když se potrápil na střelnici). Dokázali v neskutečné konkurenci, že spolu s Jardou patří jako tým ke světové špičce.

V neděli ... Masstart - tak to byla ta nejhezčí třešinka na velký dort z MS pro celý český biatlon - byl to skutečně závod těch nejlepších světových biatlonových hvězd, mezi kterými se rozhodně naši chlapáci neztratili. To co předvedl Ondra na střelnici i na trati a Boušek především svým neskutečným běžákem nemá obdoby. Odměnou bylo nejen jim, ale i nám všem skvělé 2.místo Ondry po dramatickém finiši v posledním kole a nádherné 5.místo Bouška = 2 letohraďáci na pódiu v královské disciplíně na MS 2015!!!

Moc Vám gratulujeme a současně jménem celého klubu děkujeme. Je to odměna a poděkování všem našim trenérům klubu za jejich mravenčí práci, která se v takovýchto chvílích stává mnohonásobně smysluplnou! Pro naši mládež určitě neocenitelnou a potřebnou motivací.