Úspěšné MČR v biatlonu dorostu a juniorů

Vrcholem Českého poháru v biatlonu pro kategorie dorostu a juniorů bylo o tomto víkendu 13. - 15.3.2015 Mistrovství ČR v jabloneckých Břízkách. Součástí tohoto měření sil byl i závod Olympijských nadějí, kde se na startu objevili dorostenci a dorostenky ze Slovenska, Polska a Maďarska.

Počasí a sněhové podmínky byly velmi náročné, přesto si myslíme, že se našim svěřencům závody vydařili a získali 4 mistrovské tituly, 3x 2. místo a 4x 3. místo.

výsledky našich sportovců na MČR:

sobota 14.3. RZ:

1. místo Mikuláš Karlík (dorostenci A), Tomáš Suchomel (dorostenci B)

2. místo  Natálie jurčová (dorostenky B)

3. místo Tereza Vinklárková (dorostenky B), Lukáš Kavka (dorostenci B), David Španihel (junioři)

neděle 15.3. SZ:

1. místo Mikuláš Karlík (dorostrenci A), Natálie Jurčová (dorostenky B)

2. místo Tomáš Suchomel (dorostenci B), Dora Novotná (dorostenky B)

3. místo David Španihel (junioři)

V rámci závodů OH nadějí si letohradští sportovci odvezli celkem 4 medaile a to zásluhou Mikuláše Karlíka 2x 1. místoDory Novotné 2. místo (SZ) a Jakuba Štvrteckého 3. místo (RZ).