Stříbro a bronz z MČR běžců specialistů

O tomto víkendu 20. - 22.2.2015 se vybraní sportovci ročníku 1997 až 99 zúčastnili Mistrovství ČR v běhu na lyžích. Závody se měli konat v Jilemnici na Hraběnce, ale pro nedostatek sněhu byly přeloženy na tratě na Horních Mísečkách.

Naši sportovci startovali pouze v sobotu, kde byl na programu individuální závod volnou technikou na 15 km (st. dorostenci), 10 km (st. dorostenky a ml. dorostenci) a 7 km (ml. dorostenky).

2. místo vybojoval mezi mladšími dorostenci Mikuláš Karlík a 3. místo obsadil Jakub Štvrtecký v kategorii starších dorostenců.

Ani ostatní sportovci se neztratili ve výsledkové listině, ale doplatili na nasazení na čelo startovního pole, a tak celý závod absolvovali osamoceně bez kontaktu se soupeři.