MSD - Milan Žemlička v TOP TEN ve stíhacím závodě

Vynikající 9.místo obsadil dorostenec Milan Žemlička v dnešním  stíhacím závodě na Mistrovství světa juniorů a dorostu, když ze 4 střeleckých položek udělal pouze 1 chybu při 3.střelbě vstoje (střelba 0010).

Výborně si vedla rovněž Natálka Jurčová, která v dorostenkách obsadila krásné 18.místo a posunula se tak ještě o 1 příčku oproti RZ.

Pěkné 26.místo mezi juniory  obsadil Ondra Hošek, který atakoval 15.místo, avšak na 3.položce vstoje musel absolvovat 3 trestná kola (střelba 1,0,3,1).

Všem našim sportovcům gratulujeme a děkujeme! Držíme rovněž pěsti v posledním úterním závodě štafet, ve kterém mají jistou nominaci oba kluci.

Poděkování patří rovněž celému realizačnímu týmu, jehož součástí jsou také naši členové klubu a bývalí sportovci. Vedoucím servisu je Milda Faltus, dále Roman "bobek" Dostál pomáhá sportovcům i servisu s testováním lyží a současně s taktickými radami na trati, v neposlední řadě má pod palcem masérské a fyzioterapeutické zabezpečení Helča Krumlová.

S gratulací nesmíme zapomenout ani na naše letohradské a osobní trenéry sportovců Michaela Málka a Lukáše Dostála.