Úspěšný vstup letohradských závodníků na MSJ a MSD

V termínu 18.-24.2. 2015 probíhá v běloruském Raubichi Mistrovství světa juniorů a dorostu v biatlonu. V nově zrekonstruovaném biatlonovém areálu startuje v rekordním počtu celkem 355 závodníků z 38 zemí v kategorii juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (95 + 89 + 89 + 82).

Z našich letohradských sportovců se nominovali junior Ondřej Hošek, dorostenec Milan Žemlička a dorostenka Natálka Jurčová.

Velmi pěkné výsledky podali hned v úvodních startech. Ve vytrvalostním závodě obsadil Ondřej Hošek 25.místo (junioři), 21.místo Milan Žemlička (dorostenci) a 26.místo Natálka Jurčová (dorostenky).

Dnes byl na programu rychlostní závod dorostu, ve kterém obsadil vynikající 11.místo Milan Žemlička a krásné 19.místo Natálka Jurčová.

Zítra je na programu rychlostní závod juniorských kategorií, v neděli pak stíhací závody všech kategorií.

Mistrovství uzavře v úterý 24.2. závod štafet juniorek a juniorů.

Všem sportovcům gratulujeme a držíme pěsti v dalších závodech.