BIATLONOVÝ KLUB LETOHRAD

Zrodili jsme se z čistého nadšení našich zakladatelů v 60. letech a cestu na střelnici hledali mezi kopřivami. Teď se pyšníme mistry světa i olympijskými medailisty, máme coooool arénu, stovky členů a Boženku. Hlavně nás to ale stále baví :-)!

Vizitkou domácích úspěchů jsou opakovaná vítězství nebo medailová umístění našich žáků, dorostenců a juniorů v soutěži klubů Českého poháru, nebo individuální výsledky tamtéž či v rámci MČR.

Naši závodníci a odchovanci jsou pravidelně zařazováni do juniorských reprezentací a dosahují úspěchů i na mezinárodním poli. Dlouhodobě vychováváme a předáváme úspěšné sportovce do seniorské reprezentace (Olymp – Centrum sportu MV ČR při SKP Jablonce nad Nisou).

Vážíme si toho, že sportovci, kteří nedosáhnou reprezentační úrovně se do klubu vrací, a to jako rozhodčí, trenéři, dobrovolníci, sponzoři nebo rodiče svých ratolestí.

Stále se nám také daří rozšiřovat a zvelebovat naše domácí prostředí v areálu Šedivského lomu. V tom nám hodně pomáhají Město Letohrad, Pardubický kraj, Český svaz biatlonu a všichni, kteří se nebojí přiložit ruku k dílu.

Nadcházející akce

=== 3.9.2022 - 4.9.2022 | Letohrad === Mistrovství ČR v biatlonu na kolečkových lyžích v Letohradě. Více informací k akci

Pořádá se u nás

=== 3.9.2022 - 4.9.2022 | Letohrad === Mistrovství ČR v biatlonu na kolečkových lyžích v Letohradě. Více informací k akci

Kontakty

Asistentka klubu, rezervace, fakturace
Pavlína Jantačová
biatlon@orlicko.cz
+420 725 797 185

Správce Chaty v lomu
Irena Skotálková
+420 602 155 141

Image
Image
Image