Aktuality

III.ČP dorostu a dospělých Harrachov

Středa 7. února 2018 - 11:59:41

Ve dnech 3. a 4 února se uskutečnilo třetí kolo Českého poháru v biatlonu pro kategorie dorostu a dospělých v Harrachově. V sobotu proběhl individuální závod, který se jel v této sezóně poprvé a naposledy. V něděli se závodilo ve sprintu. Po předešlé vlně oblev uvítaly závodníky dobře připravené tratě a tradiční harrachovská střelnice.  Do sobotního individuálního závodu nastoupilo 182 závodníků, v nedělním sprintu jich startovalo 187. V této konkurenci se neztratili ani zástupci našeho klubu. 

V sobotním individuálním závodě zvítězila Natálie Jurčová v kategorii juniorek, na druhé místo vystoupili Tereza Grossmannová v kategorii dorostenek A a Jiří Ondřejka v kategorii juniorů, bronzovou příčku obsadil Robert Valíček v kategorii dorostenců B. Nepopulární bramborovou medaili si odvezl Dalibor Šuba v kategorii dorostenců A. 

V nedělním sprintu zopakovala vítězství Natálie Jurčová v kategorii juniorek, v kategorii dorostenců B se k ní přidal Petr Kánský. Na třetím místě dokončil závod Jiří Ondřejka v kategorii juniorů. V kategorii dorostenek A obsadila Tereza Grossmannová 4.příčku, v kategorii dorostenců A se Dalibor Šuba umístil na páté pozici a v kategorii dorostenců B si pro šesté místo dojel Robert Valíček.

Kompletní výsledky najdete na https://evidence.biatlon.cz/#/udalosti

Fotogalerie tohoto příspěvku

Prohlédnou všechny obrázky ( 7 )

Martin Holec

www.biatlonletohrad.cz - 2019