Aktuality

Blíží se jeden z vrcholů sezóny - MČR žactva

Čtvrtek 14. února 2013 - 14:22:07


 

Bláznivý průběh letošní zimy, kdy napadaný prašan druhý den roztaje, si zahrává i s naší přípravou. Nezbývá nám nic jiného, než za sněhem dojíždět. Dobré lyžařské podmínky tak hledáme na Suchém vrchu nebo v Říčkách. Jenže dojíždění má svoje rizika. Samozřejmě je tu riziko bezpečnostní během dopravy (sjízdnost silnic), riziko kvality při kalamitních situacích na horách a neupravených tratích, nebo riziko zdravotní v autobuse plném dětí. Potom je obtížné udržet děti zdravé po celou sezónu.

Nicméně věřím, že na Mistrovství České republiky se nám podaří kvalitně připravit a uděláme radost všem příznivcům letohradského biatlonu.

JČF

Celý článek »

Jiří Faltus

DVĚ MEDAILE Tomáše Mikysky

Čtvrtek 14. února 2013 - 14:14:11


 

 

O víkendu 19.- 20. ledna se v Nové Vsi u Bruntálu konalo 2. kolo českého poháru žactva v biatlonu . Nejen silný vítr, všudypřítomný mráz, ale také velká marodka nás hodně potrápily. V sobotu byl na programu sprint volnou technikou a v neděli hromadné starty volnou technikou.

V obou závodech se na stupních vítězů objevil pouze Tomáš Mikyska, který v sobotním klání obsadil 2 místo a v neděli doběhl první! Dobře se prezentovala i Markéta Mikulová, jež v sobotu obsadila 5. místo a v neděli skončila čtvrtá.

Jirka Čůřa Faltus

Celý článek »

Jiří Faltus

I. kolo Českého poháru žactva v N.M.n.M.

Čtvrtek 14. února 2013 - 10:59:47

O víkendu 5.-6. 1. 2013 se v Nové Městě na Moravě uskutečnilo I. kolo Českého poháru žactva v biatlonu. Na start se ve Vysočina Areně postavilo celkem 105 mladých sportovců z celé republiky, z toho 21 jich bylo z našeho klubu. Vedle těžké konkurence bylo všem dalším soupeřem i nepříznivé počasí, charakterizované větrem a deštěm.
V dějišti mistrovství světa 2013 se letohradské mládí rozhodně neztratilo. Na tratích, po kterých budou za měsíc běhat světová esa, vybojovali naši kluci a holky celkem 11 medailí!

Medailová umístění našich sportovců:
Sobota, vytrvalostní závody
1. místo Mikyska Tomáš (žáci B)
2. místo Smrčková Natálie (žákyně B)
2. místo Valenta Adam (žáci C)
3. místo Hermann Matěj (žáci B)
3. místo Faltusová Simona (žákyně C)
3. místo Karlík Mikuláš (žáci C)

Neděle, závod za štafetovou střelbou
1. místo Mikyska Tomáš (žáci B)
1. místo Karlík Mikuláš (žáci C)
2. místo Faltusová Simona (žákyně C)
2. místo Valenta Adam (žáci C)
3. místo Smrčková Natálie (žákyně B)

Za nás trenéry všem blahopřeji, udělali jste nám radost!
Jirka Čůřa Faltus

Celý článek »

Jiří Faltus

Omluva a vysvětlení

Středa 13. února 2013 - 23:06:59

Všem našim čtenářům a příznivcům se omlouváme za nefunkčnost našich stránek v posledních dnech. Zde je vysvětlení našeho provozovatele: 

"Na klubových stránkách biatlonu došlo k poškození databáze, která obsahovala data webu. Z tohoto důvodu také nebyly stránky nějakou dobu dostupné. Výpadek měl bohužel za následek ztrátu některých dat."

Příčina poškození nastala ze strany provozovatele.

Bohužel veškeré příspěvky trenérů v sekci "Aktuality" k průběhu naší závodní sezóny byly touto poruchou vymazány a již je nelze obnovit.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se nám podaří zpětně alespoň část "staronových" příspěvků vložit.  

Celý článek »

Vlastimil Vávra

www.biatlonletohrad.cz - 2019