Aktuality

I.kolo ČP žactva, dorostu a dospělých v letním biatlonu jsme zvládli

Pondělí 3. června 2013 - 22:04:07


Úspěšně jsme zvládli I.kolo ČP v letním biatlonu v kategorii žactva, dorostu a dospělých, které proběhlo o tomto víkendu v našem biatlonovém areálu.


Přes velmi nepříznivé podmínky se nám podařilo kvalitně připravit nejen samotný areál, ale také organizačně zvládnout velmi náročné dvoudenní závody při účasti takřka 400 sportovců. Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim rozhodčím v čele s ředitelem závodu Martinem Holcem, hlavním rozhodčím Liborem Mikulou, organizačním pracovníkům Jirkovi Faltusovi a Pavlíně Jantačové ale také správci areálu Milanovi Faltusovi a všem jeho pomocníkům z řad trenérů, sportovců a dobrovolníků.

V neposlední řadě Zdeně Faltusové a jejímu týmu za zajištění občerstvení a celkovému servisu Chaty v lomu. 

Těšíme se na další spolupráci na blížícím se MČR v biatlonu na kolečkových lyžích na konci srpna.


Výsledky našich úspěšných sportovců doplní jejich odpovědní trenéři. 


Celý článek »

Vlastimil Vávra

Vyhlášení biatlonisty roku 2013

Středa 29. května 2013 - 10:02:57

Ve čtvrtek 23.5. 2013 proběhlo v pražském klubu "SaSaZu" vyhlášení nejlepšího biatlonisty a biatlonistky roku 2013. Podle očekávání se jimi stali letohradský odchovanec Ondřej Moravec a Gábina Soukalová.

Součástí bylo vyhlášení vítězů Českého poháru a v kategoriích dorostu a dospělých a soutěže klubů v kategorii dorostu a dospělých.  

Z našich sportovců byli mezi oceněnými jednotlivci juniorka Kristýna Černá a st.dorostenec Ondra Hošek. V soutěži klubů převzal cenu za kategorii dorostu trenér Aleš Dytrt, za celkovou soutěž pak prezident klubu Ing.Libor Vlček. 

Celý článek »

Vlastimil Vávra

Tenisový turnaj biatlonistů

Úterý 14. května 2013 - 13:12:39

V sobotu 11.5.2013 proběhl na tenisových kurtech v Letohradě již II. ročník "tenisového turnaje biatlonistů" ve čtyřhrách. Přestože jsme měli obavy z nepřízně počasí, vyšlo vše na výbornou. S úderem prvního míčku přestalo pršet a znovu opět začalo až po přípitku všech účastníků s vítězi celého turnaje :). 

Sešlo se celkem 8 párů, včetně našich nejlepších odchovanců Ondry Moravce, Michala Šlesingra, Lukáše Kristejna ale také další sportovci, trenéři, funkcionáři a příznivci biatlonu. 


Celkovými vítězi se stali:

1.místo   Honza Kubiček, Lukáš Kristejn

2.místo   Standa Adamec, Jiří "Čůřa" Faltus

3.místo   Daniel Krčmář, Martin Moravec


Všem účastníkům i pořadatelům děkujeme a těšíme se na další ročník v příštím roce!


Hlavním sponzorem byl Standa Adamec a Pavel Levora ve spolupráci s Jirkou Čůřou" Faltusem, který nám zajistil vynikající zázemí a občerstvení.  


Celý článek »

Vlastimil Vávra

Závody v areálu biatlonu

Pátek 10. května 2013 - 08:05:30

V letošním roce čeká náš klub pořádání 3 biatlonových závodů a to:


1.-2.6.

... I.kolo Českého poháru žactva, dorostu a dospělých (propozice v sekci závody)

29.6.

... regionální závod žactva

31.8.-1.9.

... MČR v biatlonu na KL


Věříme, že se se nám společně podaří závody díky našim rozhodčím kvalitně uspořádat. Přejeme, aby se našim sportovcům dařilo a udělali radost nejen sobě ale také trenérům a svým rodinným příslušníkům, kteří je určitě přijdou podpořit.

Celý článek »

Vlastimil Vávra

Traktůrek z krajské dotace

Pátek 10. května 2013 - 07:43:42

Jak si již asi někteří z Vás povšimli, správce areálu Milda "osedlal" nový sekací a mulčovací traktůrek "Stiga", který se nám podařilo získat s krajského dotačního titulu. Věříme, že ušetřené hodiny strávené při práci s křovinořezem tak budeme moci efektivněji využít pro další zvelebování našeho areálu. 


Celý článek »

Vlastimil Vávra

www.biatlonletohrad.cz - 2019