Aktuality

Vydařený tábor žactva v Orlickém Záhoří

Sobota 18. srpna 2018 - 11:55:34

Olympiáda, pouť, diskotéka. To byl tradiční závěr tábora našich žáků a dorostenců, který se už poněkolikáté odehrál na Bedřichovce v Orlickém Záhoří. Tábora se zúčastnilo na 80 dětí a v jeho průběhu se vystřídalo 12 trenérů. Mladší a starší žactvo pak pobytem v Orlickém Záhoří navázalo na soustředění z počátku prázdnin.

„Myslím, že jsem měli ideální podmínky, a to jak v zázemí na Bedřichovce, včetně výborné kuchyně, tak i díky počasí, které tady na horách bylo sice teplé, ale nikoliv horké, jako doma v Letohradě,“ řekl vedoucí trenér žactva Jiří „Čůřa“ Faltus.

Žáci byli stejně jako v průběhu roku rozděleni do několika skupin – přípravka, nejmladší žactvo, mladší žactvo a starší žactvo. Další tréninkovou skupiny tvořili kluboví dorostenci nebo pár jedinců z SCM. „Hodně jsme se věnovali kolečkovým lyžím, nebo in-line bruslím, atletice, střelbě, obratnosti. Ti nejmenší ve skupině Majky Málkové myslím dobře poznali Orlické hory,“ představil některé aktivity Čůřa. „Potřebné osvěžení nám pak poskytla nádrž v Orlickém Záhoří.“

V sobotu 18. srpna se pak všichni na kolech vrátili ve zdraví do Šedivského lomu, kde se děti po týdnu opět setkali se svými nejbližšími. „Moc děkuji všem trenérům za jejich iniciativu a práci, všechny žáky pak chválím za přístup. Máme za sebou krásný tábor,“ uzavřel Jiří Faltus. 


Fotogalerie tohoto příspěvku

Prohlédnou všechny obrázky ( 5 )

Tomáš Hermann

www.biatlonletohrad.cz - 2019