Aktuality

Z SCM OPEN v Jilemnici jsme přivezli 14 medailí

Pondělí 11. února 2019 - 11:34:32

Ve dnech 8. – 10. února se v Jilemnici uskutečnily výběrové závody SCM Open určené závodníkům SCM/TCM a dalším sportovcům s první výkonnostní třídou. Závodů se neúčastnila většina reprezentantů z MSJ&D a sportovci nominovaní na EYOF 2019. Patnáct letohradských dorostenců a dorostenek včetně jednoho juniora vybojovalo celkem 14 medailí, a to v 6 zlatých, 3 stříbrné a 5 bronzových!

„Starší dorostenci odvedli takový svůj lepší standard, mladí prvoročáci se dost trápili na střelnici, i když i přesto Honza Semirád dvakrát zvítězil. Radost mám z výkonů Sváti Mikyskové a Nikity Kubíčkové, především v nedělní stíhačce si na střelnici počínaly obě skvěle. Velkou smůlu měla Lucka Motlová, které se rozbila zbraň a sprint musela běžet s náhradní, což její výkon hodně ovlivnilo. Pak nám moc pomohl Vlastik Vávra a zbraň jsme do neděle opravili,“ hodnotil závody trenér Jakub Procházka.   

 

Medailové zisky letohradských biatlonistů na SCM OPEN 2019 v Jilemnici:

1.místo – Jan Semirád (M16 – sprint i stíhací závod), Matěj Hermann (M19 – sprint), Svatava Mikysková (W19), Nikita Kubíčková (W17) a Martin Palla (M19 – všichni stíhací závod)

2.místo – Svatava Mikysková, Nikita Kubíčková (obě sprint), Matěj Hermann (stíhací závod)

3. místo – Michal Harcula (M16 – sprint), Jan Lušovský (M17 – sprint), Martin Palla (sprint), Jiří Ondřejka (JUN- sprint i stíhací závod)

 

Výsledky závodů SCM Open 2019 v Jilemnici

 

Foto: Jakub Procházka

  


Fotogalerie tohoto příspěvku

Prohlédnou všechny obrázky ( 10 )

Tomáš Hermann

www.biatlonletohrad.cz - 2019